Zaznacz stronę

MEBLE NA WYMIAR OLSZTYN

Profesjonale usługi mebli na wymiar według przedstawionego projektu na terenie olsztyna i nie tylko.

Realizacjezadzwoń

Meble na wymiar Olsztyn

Nasze doświadczenie to ponad 10 lat w branży stolarskiej oraz meble na wymiar Olsztyn, przez te wszystkie lata obsłużyliśmy wielu zadowolonych klientów którzy są naszą główną reklamą, za co serdecznie dziękujemy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co przekłada się na usługi najwyższej jakości. Na wszystkie nasze prace dajemy gwarancję (z wyjątkiem gdy usterka wynika z winy klienta). Pomagamy na każdym etapie realizacji od projektu komputerowego 3D po przez wybór materiałów aż po montaż i przeróbki. Posiadamy szeroki wachlarz materiałów dzięki czemu klient bez problemu znajdzie coś dla siebie.

Obsługujemy klientów biznesowych jak i indywidulanych działamy na terenie w promieniu 200 kilometrów od Olsztyna. Meble na wymiar Olsztyn.

Wykonaliśmy setki projektu od prostych realizacji po złożone zabudowy oraz nieszablonowe meble według projektu architekta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami mebli na wymiar na terenie Olsztyna. Jeśli chcieli byście Państwo zobaczyć więcej naszych projektów zapraszamy do kontaktu chętnie udostępnimy szereg naszych realizacji.

meble na wymiar olsztyn
Jedną z głównych części naszej działalności to usługa mebli na wymiar. Wszystkie nasze realizacje tworzymy z wysokiej jakości materiałów tak aby zapewnić jak najdłuższą żywotność stworzonej zabudowy. Dzięki naszemu doświadczeniu staramy się pomóc na każdym etapie realizacji tak aby klient był w pełni zadowolony z przeprowadzonej inwestycji. Pracujemy zgodnie z założeniami klienta aby uzyskać zaplanowany efekt. Ponad to oferujemy darmowy projekt 3D który pozwoli na pełne zrozumienia wizji klienta. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej firmy stolarskiej to nasza firma na pewno spełni państwa oczekiwania.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Gwarancja jakości

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem stąd  darmowy projekt 3D który pozwoli nam w pełni zrozumieć oczekiwania klienta. Idealne rozwiązanie przy projektowaniu mebli na wymiar.

Meble łazienkowe

Sprawdź nasze realizacje

Zabudowy

Szafy

Dane firmy

Telefon
 508 818 093
Email
kontakt@stolarz-meblenawymiar.pl
Napisz do nas

Polityka prywatności

10 + 6 =